Prof. Dr. Bayram Altan, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İdris Güllüce’yi Ziyaret Etti
12 Kasım 2019
Malatyalı Hemşehrimiz Prof. Dr. Bayram Altan Gine Bissau Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Adayı ( Eski Başbakanı) Ve İletişim Bakanını Ağırladı
19 Kasım 2019

Prof. Dr. Bayram Altan, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Güldal Akşit’i Ziyaret Etti

Malatyalı Hem şehrimiz, İslam Ülkeleri Akademisyenler Birliği Genel Başbakanı ve Başbakan Eski Başdanışmanı Prof. Dr. Bayram Altan, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı, Kültür ve Turizm Eski Bakanı Güldal Akşit’i makamında ziyaret etti.

Prof. Dr. Altan, Genel Başkanı olduğu Birliğin ve Mütevelli Heyeti Başkanı olduğu İSAK Vakfı’nın yurtiçinde ve yurtdışındaki örnek teşkil edecek etkin faaliyetlerini anlattı.

Ayrica 57 Ülkede toplam 3.413 temsilcisi bulunan İSAK VAKFI olarak bir Vakıf Üniversitesi kurmak istediklerini, iki ilimizde uygun araziler tespit ettiklerini ve  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a konuyu arz edip onay alacaklarını, söyledi..

Kendilerini ziyaretten, STK faaliyetlerinden ve Üniversite kurulusundan memnuniyetini belirten Güldal AKSIT’e, proje Mimarı Eski Başbakanlarımızdan  Merhum  Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN olan  kitaplarından ” Dünyayı Kimler Yönetiyor? GİZLİ DÜNYA DEVLETİ” isimli kitabini imzalı olarak hediye etti.

KAYNAK:

http://pusulamalatya.com/prof-dr-bayram-altan-cumhurbaskani-basdanismani-guldal-aksit-i-ziyaret-etti/1898/
http://www.gundem44.com/prof-dr-bayram-altan-cumhurbaskani-basdanismani-guldal-aksiti-ziyaret-etti-11694h.htm?fbclid=IwAR2v4zMQ5pssu0E9u4w2QY9TUhzc8c3B5MQ75ftP0emNr08kRiqoeSlMy3U